Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Absolventiem
Darbiniekiem
B-Space

RSU biznesa inkubatorā B-Space ir atvērta pieteikšanās inkubācijas jeb INK programmai. Tajā aicinātas piedalīties komandas, kuru sastāvā ir vismaz viens RSU students, darbinieks vai absolvents ar gatavu biznesa ideju, lai četru mēnešu garumā to attīstītu, veiktu tirgus izpēti un izstrādātu produktu vai pakalpojumu.

Pieteikšanās INK programmai – līdz 3. februārim.

INK programmas atbalsts palīdzēja veikt milzīgu atspērienu gan teorētisko zināšanu bāzes izveidē, gan praktiskajā darbībā! Mēs ļoti novērtējām individuālo pieeju katrai no komandām, kā arī sadarbību nodrošināšana ar mentoriem palīdzēja izprast neskaidrības un atrisināt tās, un virzīties uz priekšu ar lielāku skaidrību par to, kas ir jādara.

Komanda PĒDA, pagājušās sezonas uzvarētāji

INK programmas posmi

  • Biznesa idejas definēšana, iespējamais biznesa modelis un komanda
  • Tirgus analīze, komandas un mentora sadarbība, produkta vai pakalpojuma skiču radīšana
  • Uzņēmuma finanšu un juridiskās struktūras radīšana, prezentēšanas jeb pitch prasmju attīstīšana, gatavojoties demo dienai

Komandām būs pieejami visi B-Space resursi, piemēram, kopstrādes telpa, MakerSpace aprīkojums, mentoru atbalsts u. c.

kristaps_zalais_sq.png

Katra inkubatora būtiskais notikums gada programmā ir inkubācijas sākšana, un uzsaukuma sākumā esam ļoti patīkami satraukti, gaidot jūsu pieteikumus, lai visi kopā augtu inkubācijas laikā. Pēc biznesa idejas radīšanas, ar ko strādājam pirmsinkubācijas jeb PINK programmā, nākamais solis ir šo ideju testēt, attīstīt un realizēt. INK programmā aicinām gan tos nākotnes uzņēmējus, ar kuriem esam strādājuši PINK programmā, gan citus, kuri ir gatavi attīstīt savu ideju komandā. Starpdisciplināras komandas, kur katram dalībniekam ir savas stiprās puses un daudzveidīgi talanti, ir būtisks resurss tam, lai idejas īstenotos. Pēc pagājušā gada pieredzes varu teikt, ka inkubācija ir lielisks laiks un rūpīgs darbs, lai palīdzētu savām idejām sasniegt nākamo līmeni un praktiskā darbībā piedzīvot nozīmīgas prasmes gan sev, gan visai komandai. INK programmas laikā jums būs iespēja izpētīt tirgu, kurā plānojat startēt ar savu ideju, strādāt kopā ar izciliem savas nozares mentoriem, veidot produkta vai pakalpojuma prototipu un to pārbaudīt, iesaistot galalietotāju, kā arī iepazīt citu jaunuzņēmumu pieredzi, iepazīt prezentāciju trikus un daudz citu noderīgu, interesantu lietu. Gaidīsim jūsu pieteikumus!

Kristaps Zaļais, B-Space mentors

Pieteikšanās INK programmai ilgs līdz 3. februārim, bet INK programmas sākums paredzēts līdz ar pavasara semestra sākšanos. Pirms pieteikšanās interesenti aicināti iepazīties ar INK nolikumu, kurā ietverti atlases kritēriji un norise, kā arī cita būtiska informācija.

Lai pieteiktos, komandām jāaizpilda pieteikuma anketa – jāapraksta biznesa ideja, komandas kompetences un motivācija dalībai biznesa inkubatorā, kā arī jāpievieno katra komandas dalībnieka CV un citi nepieciešamie dokumenti, kas norādīti pieteikuma veidlapā. Neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt bspaceatrsu[pnkts]lv.