Stipendijas

Jau sesto gadu RSU Farmācijas fakultātes studentiem piešķirtas AS Olainfarm Izcilības stipendijas. 23. novembrī stipendijas līgumus parakstīja četras Farmācijas fakultātes 5. kursa studentes: Ilze Jakovļeva, Melita Vidējā, Dina Ločmele un Zaiga Čirka.

olainfarm-stipendiati_2016-rsu-lead.jpg

No kreisās: Ilze Jakovļeva, Melita Vidējā, Dina Ločmele, Zaiga Čirka un a/s "Olainfarm" valdes locekle Jeļena Borcova

AS Olainfarm Izcilības stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt sekmīgākos un talantīgākos studentus, kā arī dot iespēju jau studiju laikā iepazīties ar karjeras iespējām pēc universitātes absolvēšanas. Stipendiātēm piešķirts ne tikai finansiāls atbalsts, bet arī iespēja iziet viena mēneša praksi AS Olainfarm. Šajā studiju gadā stipendija ir 150 eiro mēnesī un tiek maksāta desmit studiju mēnešus.

Stipendiju administrē RSU Absolventu asociācija.

aa-logo.png