Pārlekt uz galveno saturu
Stipendijas
Studentiem

Jau par tradīciju kļuvusi Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātes un a/s Olainfarm sadarbība. Izvēlēti čaklākie un uzņēmīgākie a/s Olainfarm Izcilības stipendijas stipendiāti. Stipendijas saņems četri RSU Farmācijas fakultātes piektā kursa studenti Lāsma Mukāne, Kļims Šiškovs, Ilona Kupre un Anna Čmiļa, kā arī ceturtā kursa studente Zaiga Čirka, kas stipendiju saņems 2016./17. studiju gadā. 

Stipendiāti devās uz a/s Olainfarm un iepazinās ar Gatavo zāļu formu laboratoriju un GFC – jauno nitrofurāna iecirkni.

Uzrunājot stipendiātus, a/s Olainfarm valdes locekle Jeļena Borcova teica: “Ar universitātes diploma iegūšanu mācības nebeidzas, tas ir tikai jauns sākums. Zināšanas jāpilnveido un jāseko attīstības tendencēm. Rūpnieciskā farmācija attīstās strauji: ražošanas un dokumentācijas prasības manās, tādēļ šajā industrijā strādāt gribošiem jāspēj mainīties līdzi laikam”.

olainfarm-2015-2-RSU.jpg

2015./16. studiju gada a/s "Olainfarm" Izcilības stipendijas stipendiāti Zaiga Čirka (no kreisās), Anna Čmiļa, Kļims Šiškovs, Lāsma Mukāne, Ilona Kupre un Jeļena Borcova ("Olainfarm" valdes locekle, RSU absolvente).

Savukārt RSU Farmācijas fakultātes dekāne docente Baiba Mauriņa atzīst, ka iespēja studējošiem iepazīties ar zāļu ražošanas procesu ir gan profesionālās pieredzes paaugstināšana, gan jaunu apvāršņu pavēršana par farmaceita profesijas pielietošanu.

A/s Olainfarm studējošo stipendijas mērķis ir finansiāli atbalstīt sekmīgākos un talantīgākos Rīgas Stradiņa universitātes studentus, kā arī dot iespēju jau studiju laikā iepazīties ar karjeras iespējām pēc universitātes absolvēšanas. Stipendijas laikā studentiem būs iespēja iziet praksi a/s Olainfarm un iepazīties padziļināti ar dažādiem zāļu ražošanas procesiem. Studenti pateicās par sagādāto Ziemassvētku dāvanu un iespēju iepazīt rūpniecisko farmāciju.

olainfarm-stipendiati15-01-RSU.jpg  olainfarm-stipendiati15-00-RSU.jpg

aalogo-RSU.png   olainfarm.jpg