Stipendijas

24. septembrī AS SEB banka un Rīgas Stradiņa universitātes sociālo zinātņu fakultāšu – Komunikācijas, Eiropas studiju un Juridiskās – studenti parakstīja jaunus AS SEB banka Izcilības stipendijas līgumus.

Pateicoties AS SEB banka, šogad konkurss par Izcilības stipendijas piešķiršanu tika izsludināts jau trešo reizi. Izcilības stipendija ir 100 eiro un tiek maksāta desmit studiju mēnešus. Tās mērķis ir atbalstīt RSU sociālo zinātņu (Komunikācijas, Eiropas studiju un Juridiskā fakultāte) sekmīgākos un talantīgākos studentus.

No kreisās: RSU Reģionālās ekonomikas un biznesa katedras asoc. prof. Dainis Zelmenis, RSU Juridiskās fakultātes dekāns Andrejs Vilks, stipendiāte Linda Lejiņa, RSU Socioloģijas un psiholoģijas katedras vadītāja Sandra Mihailova, AS SEB banka valdes priekšsēdētājs un prezidents Ainārs Ozols, stipendiāts Andris Pumpišs, RSU Juridiskās fakultātes lektore Barba Girgensone, RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Romans Lācis.

Stipendiātiem bija iespēja iepazīties ar AS SEB banka monētu un papīra naudas skaitīšanas mašīnām, aplūkot bankas kredītkaršu kolekcijas un jaunākos paņēmienus pret kredītkaršu viltošanu. Patiesi aizraujoši bija aplūkot izmaksas un iemaksas bankomātu mehānismu no iekšpuses un uzzināt izplatītākās klientu kļūdas, iemaksājot naudu bankomātā.

Stipendiju administrē RSU Absolventu asociācija.