Stipendijas

Rūpējoties par veselības jomas studentu profesionālās un sociālās labklājības izaugsmi un tam labvēlīgiem nosacījumiem, mūsu universitātes nodibinājums RSU fonds sadarbībā ar uzņēmēju Egilu Gulbi izsludina pieteikšanos Egila Gulbja medicīnas sociālajām stipendijām.

Šī ir jauna stipendija un tās mērķis, saskaņā ar mūsu universitātes sociālās atbildības politiku un E. Gulbja aicinājumu, būs sniegt sociālo atbalstu labākajiem RSU studiju programmas Medicīna (latviešu valodas programma) un Pediatrija visu studiju gadu studentiem.

Pieteikties stipendijai varēs sekmīgie RSU programmu Medicīna un Pediatrija studenti, kuri atbilst vismaz vienam no stipendijas nolikumā definētajiem sociālajiem kritērijam (piemēram, stipendijas pretendents nāk no daudzbērnu ģimenes, pretendenta apgādībā ir vismaz viena persona, pretendentam ir invaliditāte u. c.).

Egila Gulbja medicīnas sociālajai stipendijai sarūpētie finanšu līdzekļi ir E. Gulbja dāvinājums labākajai medicīnas augstskolai Latvijā.

Izmaksājamās stipendijas apmērs būs 100 eiro mēnesī 2017./18. akadēmiskā gada rudens semestra laikā, t.i., no 2017. gada 1. septembra līdz 2018. gada 31. janvārim.

Pieteikumus stipendijai kopā ar citu nepieciešamo dokumentāciju var iesniegt no 7. līdz 22. septembrim RSU Dokumentu pārvaldības un arhīva daļā (Rīgā, Dzirciema ielā 16, D korpusā, 1. stāvā, 100. kab.) attiecīgajām nodibinājuma darbiniecēm.