Pētniecība
Konferences, semināri

Semināra mērķis ir sniegt informāciju RSU zinātniekiem un citiem interesentiem par licencēšanu kā vienu no zinātnisko rezultātu komercializācijas veidiem. Seminārā tiks apskatītas tādas tēmas kā licencēšanas process, dokumenti, kas ar to saistīti, tipiskākās kļūdas licencēšanas procesā u. c., kā arī tiks analizēti konkrēti biotehnoloģiju un biomedicīnas jomas izstrādņu licencēšanas piemēri no Minhenes Tehniskās universitātes.

Semināru vadīs Aleksandross Papadeross (Alexandros Papaderos), kurš ir Patentu un licenču nodaļas vadītājs Zinātnes un Inovāciju departamentā Minhenes Tehniskajā universitātē. A. Papaderosam ir vairāk nekā 11 gadu pieredze sadarbības organizēšanā starp zinātni un industriju, tostarp universitātes spin-off un start-up uzņēmumu veidošanā, licencēšanas darījumos un pasūtījumu pētījumu un stratēģiskās partnerības veidošanas ar industriju jomās.

Pasākuma programma

Semināra darba valoda: angļu.

Semināra norises vieta: Anniņmuižas bulvāris 26a, RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs, 235. auditorija.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūgums reģistrēt dalību seminārā līdz 3. aprīlim, aizpildot elektronisko pieteikumu šeit.

Ja rodas jautājumi, lūgums sazināties ar Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta pārstāvjiem, rakstot uz e-pasta adresi tpkatrsu[pnkts]lv (tpk[at]rsu[dot]lv) vai zvanot 67409087.

baltinfect-wide.jpg