Par mums medijos

24. novembra TV24 raidījumā Preses klubs, kurā raidījuma vadītājs Sandijs Semjonovs ar viesiem pārrunā jaunākās Latvijas aktualitātes, piedalījās arī Rīgas Stradiņa univeristātes (RSU) rektors prof. Aigars Pētersons.

aigars_petersons_prese_klubs.jpg

Sandijs Semjonovs kopā ar ERST Finance izpilddirektoru Arni Blumfeldu, RSU rektoru Aigaru Pētersonu un 14. Saeimas deputātu (LPV), Rīgas mēru (2019 – 2020), GKR valdes priekšsēdētāju Oļegu Burovu apsprieda likumu par jauno ministriju un ministru biedru amatu izveidi (likuma grozījumus pašlaik izskata Saeimā), Latvijas sabiedrības zemo uzticību valsts pārvaldei un politiskajām partijām, Sadales tīkla tarifu paaugstināšanu vidēji par 75 % un to, ka iedzīvotāji ņem ātros kredītus, lai varētu samaksāt komunālos maksājumus, un pieaug banku kredītu likmes, kas rada bažas par to, ka vajadzēs palīdzību nabadzīgākajiem kredītņēmējiem.

Klātesošie pārrunāja arī vairākus aktuālus izglītības jautājumus: kā augstskolās vērtēt dažādu līmeņu eksāmenu kārtotājus uzņemšanā un kā motivēt Latvijas jauniešus studēt mūsu pašu augstskolās, nodrošinot konkurētspējīgu starptautisko izglītību.