Profesionālā pilnveide medicīnā un veselības aprūpē
Konferences, semināri

Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Ģimenes medicīnas katedru rīko piekto Eiropas Lauku un atsevišķi praktizējošo ārstu asociācijas (European Rural and Isolated Practitioners Association, EURIPA) zinātniski pētniecisko konferenci, kas notiks Rīgā šā gada 26.–28. septembrī.

EURIPA ir Pasaules Ģimenes ārstu organizācijas WONCA Eiropā sastāvdaļa, kas uz akadēmiskiem un zinātniskiem pamatiem apvieno 47 dalīborganizācijas un pārstāv 75000 ģimenes ārstu. Tā veic zinātniski pētniecisko un organizatorisko darbu ar mērķi uzlabot veselības aprūpes kvalitāti un pieejamību visu reģionu iedzīvotājiem.

Konferencē piedalīsies ārsti no Eiropas Savienības, Ziemeļvalstīm, Krievijas, Ukrainas, Gruzijas un citām pasaules valstīm. Tās moto – ģimenes medicīna laukos šodien un rīt. Galvenā tēma – veselības aprūpes politika un tās uzlabošanas iespējas. Tiks analizēti arī jautājumi, kas saistīti ar ģimenes ārsta praktisko darbu, pētniecību ģimenes medicīnā, ārstu profesionālo sagatavotību un apmācību.

Konferences programmā iekļautās tēmas

• Primārās veselības aprūpes politika, tās veidošanas aktualitātes Eiropā
  • Veselības aprūpes prakse un prioritātes laukos
  • Pierādījumu un pētījumu apkopošana un to izmantošana veselības aprūpes politikas veidošanā
  • Primārās veselības aprūpes struktūra lauku apvidos. Vai pastāv universāla struktūra?
  • Veselības aprūpes uzlabošanas iespējas lauku apvidos
  • Kā izmantot masu medijus
  • Kā lauku ārsti var ietekmēt veselības aprūpes politiku
  • Starpnozaru partnerības veidošana veselības aprūpē

Konferences darba valoda – angļu.

Informācija par dalības maksu

€ 160 – reģistrējoties līdz 31. augustam
€ 180 – reģistrējoties no 1. septembra vai konferences laikā
€ 100 – līdznācēja dalības maksa

Studentiem un rezidentiem

€ 80 – reģistrējoties līdz 31. augustam
€ 50 – studentiem un rezidentiem no Latvijas
€ 40 – maksa par saviesīgā pasākuma apmeklējumu (27. septembrī)

Laipni aicinām studentus un rezidentus iesniegt tēzes un stenda referātus!
Referātu iesniegšanas termiņš – pirmdiena, 30. jūnijs.