Konferences, semināri

ginekologija-un-dzemdnieciba-2016-plakats.jpgPiektdien, 29. aprīlī, Rīgas Dzemdību nama Melka auditorijā (Miera ielā 45) notiks Rīgas Stradiņa universitātes, Lietuvas Veselības zinātņu universitātes un Tartu Universitātes apvienotā studentu konference Ginekoloģija un dzemdniecība.

Konferences iniciatīva ar RSU Ginekoloģijas un dzemdniecības katedras profesores Daces Rezebergas un RSU studentu Ginekoloģijas un dzemdniecības zinātniskā pulciņa vadītājas Ināras Miltiņas atbalstu pieder šo triju augstskolu ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņu studentiem; konferences mērķis ir veicināt sadraudzību un zināšanu apmaiņu studentu vidū.

Konferencē Rīgā uzstāsies visu triju universitāšu studenti ar klīnisko gadījumu ziņojumiem.

Rīgas Stradiņa universitāte

Laura Vanka: Triplet Pregnancy after Two Embryo Transfer, and its’ Complications

Elizabete Pumpure: Diagnosis of Placenta Percreta after Delivery: Clinical Case

Lietuvas Veselības zinātņu universitāte

Ieva Vasilavičiūtė & Aivara Kaladytė: Rh Isoimmunisation. Successful Intrauterine Blood Transfusions in Treatment of Severe Fetal Anemia

Raimonda Bykokovaitė & Monika Bernotaitė: Pregnancy and Cancer

Tartu Universitāte

Marit Pärt: Preeclampsia and Fetal Coarctation

Helen Liis: Degenerated Cornual Ectopic Pregnancy and Rudimentary Uterine Horn

Konferences sākums – pulksten 14.30; reģistrācija – no 14.00.

Dalībnieku reģistrācijas anketa: http://goo.gl/forms/mQPD9IE0nc

Kontaktinformācija: Līva Ušpele, tālr. 26408933, e-pasts: ginekodzemdniecibaspulcinsatgmail[pnkts]com (ginekodzemdniecibaspulcins[at]gmail[dot]com)