Rīgas Stradiņa universitātes Ārvalstu studentu asociācija (ĀSA) dibināta 2011. gadā. Atzīmējot organizācijas astoto gadadienu, no 14. līdz 18. oktobrim ĀSA rīko Jubilejas nedēļu, kas norisināsies RSU jubilejas pasākumu ietvaros. Šogad jubilejas nedēļā ĀSA vēlas pateikties asociācijas dalībniekiem un atbalstītājiem par nenovērtējamo atbalstu, kā arī visiem tiem, kuri astoņu gadu garumā veltījuši savas pūles, lai uzlabotu studentu ikdienu.

ĀSA ir vairāku ārvalstu studentu apvienību centrālā organizācija, kas cieši sadarbojas ar visām studentu organizācijām. Asociācija darbojas Studējošo pašpārvaldes paspārnē un rūpējas par RSU ārvalstu studentiem.

ĀSA jubilejas nedēļas programma

Trešdien, 16. oktobrī19.00–21.00 Kino vakars. Noskaties filmu kopā ar ISA Palasta ielā 3 (ieeja no 11. novembra krastmalas). Uzkodas un dzērieni bez maksas!

Ceturtdien, 17. oktobrī12.00–16.00 ĀSA Dārgumu medības. Atrodi RSU galvenajā ēkā apslēptās ĀSA aploksnes un laimē jautras balvas!

Piektdien, 18. oktobrī7.30–11.00 Bezmaksas kafija. Nāc ar savu krūzīti un cienājies ar bezmaksas kafiju un veselīgiem našķiem RSU galvenajā ēkā.
19.00–21.00 ĀSA Jubilejas svinības

Visas nedēļas garumāInstagram stāstu konkurss. Dalies atmiņās par ISA, izveidojot Instagram stāstu, atzīmē @rsu_isa, lieto tēmturi #ISA&US un laimē balvu!

Plašāka informācija – jubilejas pasākumiem veltītā Facebook lapā.

ISAAnniversaryposter_rev.jpg