Piektdien, 26. augustā, notika Starptautisko sakaru departamenta organizētā Atvērto durvju diena, kas notiek ik mēnesi un domāta potenciālajiem reflektantiem no ārvalstīm. Uz jaunā mācību gada pirmo pasākumu bija ieradušies 63 interesenti no dažādām Eiropas Savienības valstīm.

Pasākuma pirmajā daļā Starptautisko sakaru departamenta Ārvalstu reflektantu nodaļas vadītājs Māris Ginters iepazīstināja ar studiju iespējām RSU un atbildēja uz potenciālo reflektantu jautājumiem. Otrajā daļā pasākuma apmeklētāji devās ekskursijā pa RSU centrālo ēku, kā arī apmeklēja Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru, Zobārstniecības fakultātes pirmsklīnisko mācību bāzi (preklīniku) un Stomatoloģijas institūtu.

Šis pasākums ļauj ārvalstu interesentiem klātienē iepazīt RSU un laikus sagatavoties studiju pieteikuma iesniegšanai. Pēc pasākuma jaunieši var saņemt individuālu konsultāciju pie Ārvalstu reflektantu nodaļas darbiniekiem.

Atvērto durvju diena angļu valodā notiek katra mēneša pēdējā piektdienā. Nākamais pasākums tiks organizēts 30. septembrī.