Stipendijas

Rūpējoties par veselības jomas studentu profesionālās un sociālās labklājības izaugsmi un tam labvēlīgiem nosacījumiem, mūsu universitātes nodibinājums RSU fonds sadarbībā ar uzņēmēju un RSU Goda doktoru Egilu Gulbi arī šogad izsludina pieteikšanos Egila Gulbja medicīnas sociālajām stipendijām.

Egils-Gulbis.jpg

Stipendijas mērķis saskaņā ar RSU sociālās atbildības politiku un Egila Gulbja aicinājumu ir sniegt sociālo atbalstu labākajiem RSU studiju programmas Medicīna (latviešu valodas programma) un Pediatrija 2.–6. kursa studentiem.

Pieteikties stipendijai var sekmīgie RSU programmas Medicīna un Pediatrija studenti, kuri atbilst vismaz vienam no stipendijas nolikumā definētajiem sociālajiem kritērijam, piemēram, pretendenta apgādībā ir vismaz viena persona, pretendentam ir invaliditāte u. c.

Egila Gulbja medicīnas sociālajai stipendijai sarūpētie finanšu līdzekļi ir Egila Gulbja dāvinājums labākajai medicīnas augstskolai Latvijā.

Izmaksājamās stipendijas apmērs būs 100 eiro mēnesī 2020./2021.  akadēmiskā gada abu semestru laikā, t. i., no 2020. gada 1. septembra līdz 2021. gada 30. jūnijam.

Pieteikumu stipendijai kopā ar citu nepieciešamo dokumentāciju var iesniegt no 2020. gada 23. līdz 30. septembrim RSU Dokumentu pārvaldības un arhīva daļā (Dzirciema ielā 16, D korp., 1. stāvs, 101. kab.) attiecīgajām nodibinājuma darbiniecēm.

Stipendijas nolikums

Stipendijas iesniegums