Lukturu svētki noslēdz divas nedēļas ilgušās ķīniešu Jaunā gada svinības. Tos svin pirmajā jaunā gada pilnmēnesī, izmantojot simboliku, kas apzīmē apaļo, spilgto un pilnīgo, – galdā liek gaļas bumbiņas un apaļās saldās mīklas klimpiņas, pie griestiem iekar lukturus ar mīklām, dzejā un runās tiek godināts spožais, pilnais mēness.

Konfūcija centra Ķīnas projektu koordinatore Čeņa Hunmei teic, ka arī RSU svinībās šogad tiek uzsvērts apaļais, pilnīgais un apvienojošais, aicinot minēt mīklas pie gaišajiem lukturiem, baudīt ķīniešu ēdienus, ievingrināt roku irbulīšu veiklībā, klausīties ķīniešu klasiskās mūzikas priekšnesumā un apvienot spēkus ķīnzīmju pāru salikšanā.

RSU darbinieki, studenti un draugi aicināti svinēt Lukturu svētkus RSU ēdnīcas telpā Dzirciema ielā 16 pirmdien, 13. februārī, pulksten 16.00.