Skolēniem

31. oktobrī plkst. 13.10 Skrundas vidusskolā ar lekciju Interešu inventarizācija, iesaistot skolēnus diskusijā, viesosies Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātes Politikas zinātnes katedras lektors Mārtiņš Daugulis.

Tā būs Mārtiņa Dauguļa saruna ar skolēniem par sevis izzināšanu, par to, kā izvirzīt karjeras mērķus un tos sasniegt, un kā mācības skolā saistītas ar profesionāļa karjeru nākotnē.

Mārtiņš Daugulis ir ne tikai RSU lektors, bet arī LNT rīta ziņu moderators.

Viņš ir izstrādājis runas un uzstāšanās mācību metodes, kas balstītas uz praktisku darbošanos, ikvienam patstāvīgi nonākot pie slēdziena, kāds ir viņa labākais uzstāšanās modelis. Šie runas un uzstāšanās treniņi tiek cieši saistīti ar klienta psiholoģisko sagatavotību skatuvei un saskarsmei ar auditoriju, līdz ar to uzstāšanās nodarbības pie M. Dauguļa iet sazobē ar personības izaugsmes treniņiem.