Starptautiskā sadarbība
Ziņas

22. augustā Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta speciālistiem un Zobārstniecības fakultātes mācībspēkiem bija iespēja noklausīties Kārdifas Universitātes (Cardiff University and Cardiff and Vale University health Board) zobārstniecības izglītības, mutes ķirurģijas profesores Šeilas Oliveras (Sheila Oliver) un sertificētas ortodontes, pasniedzējas Andras Liepas kursu par aktualitātēm studējošo novērtēšanā zobārstniecībā.

zobarstn-studentu-vertesana-Olivera-Liepa04-lead.jpg

Andra Liepa savas akadēmiskā darba gaitas ir sākusi RSU Stomatoloģijas institūtā un Zobārstniecības fakultātē un jau 10 gadus veiksmīgi turpina savu profesionālo darbību Kārdifas Universitātē. A. Liepa labprāt dalās savās zināšanās ar kolēģiem Latvijā.

zobarstn-studentu-vertesana-Olivera-Liepa05-lead.jpg

Kursos tika aplūkotas tādas tēmas kā studiju rezultātu vērtēšanas procesa kvalitātes nodrošināšana, kompetences novērtēšana, izmantojot standartizētas rubrikas, kā arī pieejas un metodes vērtēšanā iegūto datu analītikā, kas kopsakarīgi veido ceļvedi studijās apgūto prasmju, zināšanu un kompetences novērtēšanā.

zobarstn-studentu-vertesana-Olivera-Liepa06-lead.jpg

RSU Pedagoģiskās izaugsmes centrs un RSU Zobārstniecības fakultāte arī nākotnē plāno sadarboties ar Kārdifas Universitātes speciālistiem pieredzes apmaiņā, lai arī turpmāk zobārstniecības studentiem nodrošinātu starptautiskiem standartiem atbilstošu, saprotamu un objektīvu novērtēšanas sistēmu.

zobarstn-studentu-vertesana-Olivera-Liepa07-lead.jpg