Konferences, semināri

Latvijas Reto slimību speciālistu asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas fakultātes Iekšķīgo slimību katedru un Reto slimību izpētes fondu sestdien, 1. oktobrī, RSU aulā (Dzirciema ielā 16) rīko Pirmo Latvijas Reto slimību konferenci.

Konferences ietvaros tiks sniegtas vispārīgas zināšanas par retajām slimībām un to diagnostikas un ārstēšanas iespējām Latvijā, kā arī informācija par Latvijas pacientiem diagnosticētām un ārstētām retajām slimībām - ieskats par pulmonālo hipertensiju un klīnisko gadījumu apskate – Fābri slimība, Vilsona slimība, Idiopātiska plaušu fibroze, Primāra amiloidoze un Porfīrija.

Dalības maksa, samaksājot līdz 10. septembrim, ir 10,00 eiro, pēc 10. septembra – 20,00 eiro. RSSA biedriem un RSU medicīnas studentiem – bez maksas.