Pārlekt uz galveno saturu
Profesionālā pilnveide

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tālākizglītības fakultāte aicina visus pirmdien, 14. novembrī, no plkst. 17.30 līdz 19.00 uz lekciju Apzinātas ēšanas programma, kurā RSU vieslektore, Latvijā vienīgā sertificētā apzinātās ēšanas, veselības un labjūtes trenere Inese Millere stāstīs, kā padarīt savus ēšanas paradumus veselīgākus. Lekcija notiks Dzirciema ielā 16 (telpa tiks precizēta atkarībā no dalībnieku skaita).

"Lai arī mums ir zināšanas un vislabākie nodomi par pareizu uzturu, mēs neveselīgi ēdam neskaitāmu citu iemeslu dēļ, kam nav nekāda sakara ar izsalkumu. Mūsu attiecībās ar ēdienu nereti ir izjaukts līdzsvars. Galvenais nelīdzsvarotības iemesls ir būtiskas cilvēciskas uzturvielas – apzinātības – trūkums," uzskata I. Millere.

Lekcija notiks RSU lekciju ciklā Jautājiet, mēs atbildēsim – mīti un patiesība par veselību, kurā reizi mēnesī veselības nozares profesionāļi lasa lekcijas par veselīgu uzturu, pirmo palīdzību nelaimes gadījumos, bērnu veselību un vakcināciju un citiem jautājumiem. Lekcijas paredzētas vecākiem, vecvecākiem, kā arī ikvienam, kuram rūp savas ģimenes un citu cilvēku veselība.

Dalības maksa 5 EUR.

Pieteikšanās e-pastā: kursiatrsu[pnkts]lv , norādot vārdu, uzvārdu, kontakttālruni un lekcijas nosaukumu.