Pārlekt uz galveno saturu
Profesionālā pilnveide
Studentiem

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tālākizglītības fakultāte 16. septembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 aicina uz RSU Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras vadītāja anesteziologa un reanimatologa Oļega Sabeļņikova lekciju Pirmā palīdzība nelaimes gadījumos, kurā būs iespēja teorētiski iepazīties ar svarīgākajiem pirmās palīdzības sniegšanas veidiem. Lekcija notiks RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26a). 

"Sniegt elementāru pirmo palīdzību būtu jāmāk visiem, jo ikviens var kļūt par cietušo vai aculiecinieku nelaimes gadījumam. Tādēļ ir ļoti nozīmīgi apgūt iemaņas pirmās palīdzības sniegšanā un nebaidīties palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem," uzskata ārsts O. Sabeļnikovs.

Lekcija notiks RSU lekciju cikla Jautājiet, mēs atbildēsim – mīti un patiesība par veselību ietvaros, kurā reizi mēnesī veselības nozares profesionāļi lasīs lekcijas par veselīgu uzturu, pirmo palīdzību nelaimes gadījumos, bērnu veselību un vakcināciju un citiem jautājumiem. Lekcijas paredzētas vecākiem, vecvecākiem, kā arī ikvienam, kuram rūp savas ģimenes un līdzcilvēku veselība.

Dalības maksa 5,00 eiro. 

Pieteikšanās lekcijai Pirmā palīdzība nelaimes gadījumos līdz 15. septembrim, sūtot e-pastu: kursiatrsu[pnkts]lv