Konferences, semināri

Trešdien, 27. janvārī, no pulksten 9.00 līdz 15.30 Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra konferenču zālē, Anniņmuižas bulvārī 26a, norisināsies starptautiska konference, kurā tiks analizēti narkotiku lietošanas riski un pārrunāti profilaktiski veicamie pasākumi, kuri palīdzētu ierobežot spaisa lietošanu Baltijas jūras reģiona valstīs.

Konferencē piedalīsies pašvaldību iestāžu un NVO pārstāvji no Zviedrijas, Igaunijas un Latvijas.

Konference tiek organizēta sadarbībā ar starptautisko organizāciju European Cities Agains Drugs (ECAD), Rīgas Domi un Rīgas Stradiņa universitātes Juridisko fakultāti. Konferenci atklās Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs.

Konferencē tiks pārrunāti jautājumi par atkarību veidošanos un atveseļošanos no tām, par narkotikām mediju skatījumā, par jaunākajiem sasniegumiem spaisa lietošanas  un izplatīšanas ierobežošanā (Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas pieredze), kā arī tiks diskutēts par profilaktiski veicamajiem pasākumiem.

Konferencē aicināts piedalīties ikviens interesents!

Darba valoda: latviešu un angļu (tiks nodrošināts sinhronais tulkojums).

Konferences programma