Ziņas

Ceturtdien, 20. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks RSU vadības, Medicīnas fakultātes studentu un Veselības ministrijas pārstāvju tikšanās ar vairāk nekā 20 reģionālo ārstniecības iestāžu vadītājiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus rezidentūrā ārpus Rīgas, to skaitā, jauno speciālistu piesaisti trūkstošajās vakancēs.

Tikšanās pirmajā daļā pulksten 13.00 RSU rektorāta zālē universitātes vadība kopā ar Veselības ministrijas un reģionālo ārstniecības iestāžu pārstāvjiem pārrunās Veselības ministrijas plānotās valsts budžeta finansētās rezidentūras vietas nākamajā studiju gadā un to, kā aktualizēt brīvo darbavietu platformu un citus ārstniecības iestāžu un augstskolas sadarbības aktuālos jautājumus rezidentūras sakarā.

RSU pārstāvēs mācību prorektore Tatjana Koķe, attīstības prorektors Toms Baumanis, Tālākizglītības fakultātes dekāne Ilze Grope, Medicīnas fakultātes dekāns Guntis Bahs, savukārt Veselības ministriju – valsts sekretāra vietniece stratēģiskās plānošanas un resursu vadības jautājumos Egita Pole.

Otrajā daļā no plkst. 15.00 RSU Hipokrāta auditorijā Medicīnas fakultātes 6. kursa studenti tiksies ar reģionālo ārstniecības iestāžu pārstāvjiem, lai pārrunātu iespējamo sadarbību rezidentūras laikā un saņemtu atbildes uz citiem aktuāliem jautājumiem par apmācības un darba iespējām ārpus Rīgas.

Šāda tikšanās RSU notiek jau otro gadu, un tās organizēšanu iniciē RSU Tālākizglītības fakultāte, lai rūpētos par rezidentu apmācības attīstību un darba iespējām, kā arī atbalstītu reģionālās ārstniecības iestādes jauno speciālistu piesaistē trūkstošajās vakancēs.