Skolēniem
Attīstība

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) ceturtdien, 18. februārī, pulksten 11.00 RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (Anniņmuižas bulvārī 26) parakstīs sadarbības memorandu ar Ludzas novada domi.

Noslēgtā vienošanās paredzēs studiju procesam nepieciešamās praktiskās darbības izvēršanu pilsētas ārstniecības iestādēs un kopīgus projektus veselīga dzīvesveida popularizēšanā. Papildus tas palīdzēs piesaistīt jaunos medicīnas speciālistus darbam Ludzas ārstniecības iestādēs.

Lai parakstītu memorandu, universitātē ieradīsies Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, kā arī SIA Ludzas medicīnas centrs valdes priekšsēdētājs Juris Atstupens. Tāpat RSU būs ieradušies arī 24 vidusskolēni no Ludzas pilsētas ģimnāzijas un Ludzas 2. vidusskolas, kas iepazīsies ar RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra modernajām simulācijas ierīcēm.

Parakstot memorandu, puses vienojas ilgtermiņā paplašināt un nostiprināt sadarbību ar universitātes un novada domes darbību saistītos virzienos, bet īpaši izglītībā, zinātnē, kultūrā, sportā, veselīga dzīvesveida popularizēšanā, kā arī sabiedrības labklājības un veselības veicināšanā.