Attīstība

Tā kā bija izsludinātas vēlēšanas uz Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas fakultātes Mutes, sejas un žokļu ķirurģijas katedras vadītāja amatu, uz to bija pieteikusies līdzšinējā mācību prorektore Ilze Akota, kas pirmdien, 2. septembrī, Senāta sēdē tika ievēlēta šajā amatā. I. Akota bija nolēmusi neapvienot katedras vadīšanas darbu ar prorektores amatu un turpināt darbu klīniski akadēmiskajā jomā kā katedras vadītāja un ķirurģijas profesore. I. Akota par mācību prorektori strādāja kopš 2003. gada, iepriekš bijusi arī RSU Stomatoloģijas fakultātes dekāne.

Šajā sakarā 2. septembrī Rīgas Stradiņa universitātes Senāts par jauno mācību prorektori apstiprināja profesori Tatjanu Koķi. T. Koķe ir pieredzējusi profesionāle augstākās izglītības jomā. Viņa ir pedagoģijas zinātņu habilitētā doktore, Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājlocekle un iepriekš bijusi LU profesore. T. Koķe ir bijusi arī izglītības un zinātnes ministre laikā no 2007. gada decembra līdz 2010. gada novembrim.

RSU kolektīva vārdā profesorei I. Akotai tiek izteikts liels paldies, savukārt jaunajai mācību prorektorei T. Koķei novēlēts sekmīgs darbs RSU mācību procesu tālākā attīstībā.