Darbiniekiem
Sports

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Sporta klubs ir pieejams ikvienam, kuram ir sadarbspējīgs Covid-19 testēšanas, vakcinācijas vai vīrusa pārslimošanas sertifikāts.

Nākot uz Sporta klubu, ņem līdzi sertifikātu vai arī lejupielādē to savā viedierīcē!

No 2. augusta Sporta klubs piedāvā iespēju apmeklēt trenažieru zāli, kā arī izmantot lielo un mazo sporta zāli. Tā kā  cilvēku skaits katrā zonā ir ierobežots, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Sporta zāle ir atvērta apmeklētājiem darbdienās no pulksten 9 līdz 21.

sports00.jpg

Sporta klubs šobrīd un visas pandēmijas laikā aktīvi darbojās, vadot tiešsaistes treniņus Facebook. Protams, treniņi notiek arī ārā līdz 20 cilvēkiem grupā,  lai RSU studentiem un darbiniekiem būtu iespēja satikties un trenēties kopā ar Sporta kluba treneriem.

Funkcionālais treniņš tiešsaistē
Spēka un intervālu treniņi klātienē

Sportosim kopā, ievērojot epidemioloģiskās prasības!