Mākslinieciskie kolektīvi

Sestdien, 21. maijā, kas ir Muzeju nakts, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tautas deju ansamblis Ačkups studentus un darbiniekus aicina uz Livonijas ordeņa Šlokenbekas muižu, kur visas dienas garumā, sākot no pulksten 12.00, notiks Starptautiskajai ģimenes dienai veltīti pasākumi ar vērienīgu bezmaksas koncertuzvedumu vakarā Manas ģimenes ceļš, kas ir dāvana Latvijas ģimenēm Starptautiskajā ģimenes dienā un Muzeju naktī.

Īpašais koncerta viesis būs dziedātājs Daumants Kalniņš. Koncertuzvedumu pulksten 21.30 varēs vērot arī tiešraidē www.tvnet.lv.

Muzeju naktī no plkst. 19.00 līdz 23.00 ikviens būs laipni gaidīts arī Rīgas Stradiņa universitātē, Dzirciema ielā 16, kur RSU muzejs un RSU studenti palīdzēs teleportēties iztēlē 65 gadus senā pagātnē. Plašāk lasiet RSU mājaslapā šeit.