Stipendijas

Turpinot rūpēties par veselības jomas studentu profesionālās un sociālās labklājības izaugsmi un tam labvēlīgiem nosacījumiem, Rīgas Stradiņa universitātes nodibinājums RSU fonds sadarbībā ar uzņēmēju Egilu Gulbi arī šī akadēmiskā gada pavasara semestrī piešķirs Egila Gulbja medicīnas sociālo stipendiju.

Pateicoties mecenāta Egila Gulbja ziedojumam, ikmēneša stipendiju 100 eiro apmērā līdz šā gada 30. jūnijam turpinās saņemt 2017. gada rudenī apstiprinātie un sekmīgi studējošie stipendiāti.

Stipendija paredzēta sekmīgiem RSU studiju programmas Medicīna studentiem, kuri atbilst kādam no stipendijas nolikumā minētajiem sociālajiem kritērijiem (piemēram, nāk no daudzbērnu ģimenes vai ir apgādnieki vismaz vienai personai).