Pārlekt uz galveno saturu
Konferences, semināri

26. un 27. maijā Rēzeknē notiks starptautiskā zinātniskā konference Sabiedrība. Integrācija. Izglītība, kuru jau 11 gadus organizē Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU), Klaipēdas universitāti (Lietuva) un Toruņas N. Kopernika universitāti (Polija).

Pētnieki aicināti iesniegt līdz šim nepublicētus rakstus tādās jomās kā sabiedrības veselības uzlabošana, izglītība, psiholoģija, ekonomikas un sabiedrības pārvaldība.

sabiedriba-integracija-izglitiba01-rsu-lead.jpg

Konferences darbs noritēs 12 sekcijās: augstskolas pedagoģija, skolas pedagoģija, pirmsskolas pedagoģija, speciālā pedagoģija, sociālā pedagoģija, mūžizglītība, inovācijas valodu apguvē un mācīšanā, psiholoģija, veselība un sports, māksla un dizains, ekonomika un sabiedrības pārvaldība, IT izmantošana izglītībā.

Konferences organizatori aicina iesniegt līdz šim nepublicētus rakstus par jaunākajiem pētījumiem izglītībā, psiholoģijā, ekonomikas un sabiedrības pārvaldībā, sabiedrības veselības uzlabošanā, pievēršot uzmanību tādiem jautājumiem kā izglītības politika un administrēšana, mācību programmas, izglītības kvalitāte, skolotāju un visas sabiedrības izglītība, tālmācība un e-mācības, izglītības tehnoloģijas, speciālā izglītība, personības pilnveide un attīstība, labizjūta, vērtības un identitāte mūsdienu sabiedrībā, kreativitāte, psihosociālā rehabilitācija, izglītība multikulturālā sabiedrībā utt.

sabiedriba-integracija-izglitiba02-rsu-lead.jpg

Anotācijas nepieciešams iesniegt līdz 2016. gada 20. decembrim, savukārt rakstus – līdz 2017. gada 31. janvārim.

Konferences darba valodas: latviešu, angļu, krievu.

Akceptētie zinātniskie raksti tiks publicēti konferences Sabiedrība. Integrācija. Izglītība rakstu krājumā, kā arī tiks piedāvāti iekļaušanai Thomson Reuters datubāzē (ISI Web of science), CrossRef, Google Scholar, OpenAire, WordCat. Krājums Sabiedrība. Integrācija. Izglītība tiek izdots konferences dienā, elektroniski pieejams šeit.

Plašāka informācija par konferenci šeit.