Skolēniem

28. septembrī ar Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas apciemojumu atsākās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) vēstnešu braucieni un ciemošanās skolās. RSU vēstnešu mērķis ir vidusskolēniem stāstīt par izglītības nozīmi tālākajā dzīvē un studiju iespējām RSU.

vestnesi-rsu-lead.jpg

RSU vēstnešiem šogad ir ambiciozi mērķi – tiek plānots apmeklēt ne tikai lielāko daļu Rīgas skolu, bet arī lielāko reģionu centru un apkaimes skolas, lai vidusskolēnos raisītu interesi par studijām pēc vidusskolas, augstākās izglītības iegūšanu un dotu impulsu pārdomāt nākotnes profesijas izvēli.

2015./2016. mācību gadā RSU vēstneši apmeklēja 83 skolas visā Latvijā.

Skolas tiek aicinātas pie sevis uzņemt RSU vēstnešus visa mācību gada laikā. Lai to izdarītu, ir jāpiesakās, sūtot ziņu e-pastā %20marketingsatrsu[pnkts]lv (marketings[at]rsu[dot]lv) vai zvanot pa tālruni 67409284.

Vairāk par RSU vēstnešiem lasiet šeit.