Darbiniekiem

Šodien, 19. jūnijā, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) viesojās izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska.

Ministres vizītes laikā kopīgi ar RSU vadību tika pārrunāti svarīgākie RSU attīstības jautājumi. No RSU puses tika uzsvērta budžeta vietu nepieciešamība RSU sociālo zinātņu studiju programmām un RSU gatavība turpināt iekšlietu sistēmas darbinieku apmācību. Tikšanās laikā tika arī pārrunāta iespēja panākt stipendijas doktorantūras studentiem, veicināt augstākās izglītības tālāku internacionalizāciju un gaidāmā augstskolu pārvaldības modeļa maiņa. RSU vadība un ministre I. Šuplinska vienojās kopīgi stiprināt augstākās izglītības un zinātnes pienesumu tautsaimniecībai. Ministre iepazinās arī ar simulācijās balstītas izglītības lomu modernā studiju procesā.

Kopā ar ministri RSU apmeklēja arī ministres biroja vadītāja Ineta Kristovska un ministres padomnieks komunikācijas jautājumos Andris Gross. Savukārt RSU tikšanās laikā pārstāvēja rektors prof. Aigars Pētersons, studiju prorektore prof. Tatjana Koķe, veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs, zinātņu prorektore Agrita Kiopa, administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis, Eiropas Studiju fakultātes dekāns prof. Andris Sprūds, Komunikācijas fakultātes dekāne prof. Anda Rožukalne un Juridiskās fakultātes dekāns prof. Andrejs Vilks, kā arī Studējošo pašpārvaldes valdes priekšsēdētājs Māris Lapšovs un Studējošo pašpārvaldes sociālā virziena vadītāja Anna Jete Gauja.