Starptautiskā sadarbība

Lai veicinātu pieredzes apmaiņu izglītības kvalitātes jautājumos, 23. novembrī Rīgas Stradiņa universitātē viesojās pārstāvji no vairākām ārvalstu universitātēm, tostarp Prištinas Universitātes (Kosova), Centrālās Eiropas universitātes (Budapešta) un Mjanmas augstskolām – Jangonas Svešvalodu universitātes, Mandalajas Medicīnas universitātes, Mandalajas Tehniskās universitātes un Pjajas Universitātes.

Vizītes laikā delegācija tikās ar RSU mācību prorektori profesori Tatjanu Koķi, Ārvalstu studentu nodaļas dekāni Smuidru Žermanos, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes dekāni prof. Ingu Milleri un citiem akadēmisko un administratīvo struktūrvienību pārstāvjiem, lai diskutētu par RSU pieredzi studiju kvalitātes novērtēšanas un veicināšanas aspektos.

Tikšanās laikā tika apspriesti vairāki jautājumi, tostarp kvalitātes kritēriju formulēšana un ieviešana, studentu iesaiste studiju procesa pilnveidošanā, ārējo auditoru piesaiste procesu uzlabošanai, kā arī studentu un docētāju mobilitāte. Ārvalstu viesi augsti novērtēja RSU darbu studiju kvalitātes jomā un ārvalstu studentu piesaistē.

Pēc diskusijas delegācijas pārstāvji devās ekskursijā un RSU Zobārstniecības pirmsklīniku, RSU Erasmus biroju un citām struktūrvienībām.