7. februārī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) ziemas izlaidumā tika sveikti 137 absolventi, tai skaitā 11 studenti no Norvēģijas, Zviedrijas, Francijas, Lielbritānijas, Vācijas un Šrilankas, kas pabeiguši mācības Ārvalstu studentu nodaļas programmā Medicīna.

RSU šoziem absolvēja arī 70 Rehabilitācijas fakultātes studenti šādās specialitātēs:

veselības sporta pirmā līmeņa speciālisti – 25;

• veselības sporta bakalauri – 10;
  • fizioterapijas maģistri – 8;
  • sociālā darba maģistri – 12;
  • mākslas terapijas maģistri – 12;
  • Liepājas filiāles nepilna laika pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas Veselības sporta speciālists studenti – 7.

Savukārt sociālo zinātņu absolventu vidū ir 48 Juridiskās fakultātes maģistri un bakalauri, pieci maģistri no Eiropas Studiju fakultātes programmas Bizness un tiesības Eiropas Savienībā, kā arī trīs sociālās antropoloģijas studenti no Komunikācijas fakultātes.