Atzinība
Konferences, semināri

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) 65 gadu jubilejas Senāta svinīgajā sēdē, kas notika 18. septembrī, tika pasniegti Ministru kabineta, Izglītības un zinātnes ministrijas un Veselības ministrijas atzinības un pateicības raksti RSU docētājiem, kā arī vadības un administrācijas pārstāvjiem.

Zinātniskajai sekretārei Ingrīdai Kreilei tika pasniegts Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības raksts – par ilggadīgu darbu un nozīmīgu ieguldījumu Zinātnes departamenta darbā.

Ingrida-Kreile-rsu-65-sede.jpg

No kreisās: izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile pasniedz Izglītības un zinātnes ministrijas pateicības rakstu RSU zinātniskajai sekretārei Ingrīdai Kreilei.

Kuri ir nozīmīgākie darbi, ko līdz šim esat paveikusi savā amatā, vairojot RSU sasniegumus?

Darbs nav individuāli izceļams, bet gan veicams tikai komandā, mēs esam izveidojuši daudzas jaunas zinātniskās tradīcijas: organizējam ikgadēju zinātnisko konferenci, izdodam Zinātniskos rakstus, kā arī veicam citus zinātnisko darbību popularizējošus pasākumus. Katru dienu daudzu gadu garumā esmu godprātīgi un atbildīgi veikusi savu darbu, lai sniegtu atbalstu mūsu zinātniskajiem darbiniekiem un nodrošinātu koleģiālo institūciju darbu.

Ko plānojat paveikt tuvākajā laikā RSU attīstības veicināšanai?

Ir jāizstrādā un jāpieņem jauna RSU zinātniskās darbības stratēģija līdz 2020. gadam, jāpilnveido dokumentu aprite koleģiālo institūciju darbības nodrošināšanai.

Kāpēc, jūsuprāt, Rīgas Stradiņa universitāte ir labākā universitāte Latvijā?

Neapšaubāmi, RSU ir labākā universitāte Latvijā, jo tajā strādā brīnišķīgi, talantīgi un gudri cilvēki. Lielākā vērtība ir cilvēcīgais faktors, komandas biedra pleca izjūta un vienotais mērķis – mēs esam un būsim tie labākie!