Absolventiem

No 19. oktobra līdz 29. oktobrim norit uzņemšana Inteliģences akadēmijas Balles deju teorijas un prakses modulī. Inteliģences akadēmija, pateicoties Borisa un Ināras Teterevu fondam, norisināsies jau piekto gadu. 2015./16. akadēmiskā gada Balles teorijas un prakses modulī nodarbības sāksies otrdien, 3. novembrī. Balles dejas apmācības ir īpaša iespēja visiem RSU studējošiem, absolventiem un darbiniekiem pievienot savas inteliģences komplektam arī dejot prasmi.

Inteliģences akadēmijas Balles deju teorijas un prakses modulī studiju gadā paredzēta 21 deju nodarbība, no tām – viena izbraukuma inteligencesakademija.pngtreniņballe Lapmežciemā, kas notiks 2016. gada februārī. Izbraukuma treniņ balle palīdzēs dalībniekiem saprast savas iegūtās prasmes un iepazīties ar balles kultūras etiķeti un uzvedību. No otrā semestra vidus dalībnieki sāks gatavoties teatralizētam deju priekšnesumam RSU Akadēmiskai ballei. 2015./16. studiju gada pirmajā semestrī netiks uzņemti dalībnieki, kuri piedalījušies Inteliģences akadēmijas Balles deju teorijas un prakses modulī divas vai vairāk sezonas. Atkarībā no pieteikuma skaita, priekšroka dalībai Balles deju teorijas un prakses modulī var tikt dota tikai tiem, kuri uzsāks deju apguvi pirmo gadu. Taču otrajā semestrī, janvāra beigās, februārī, aicināsim pievienoties iepriekšējo gadu audzēkņus.

Balles teorijas un prakses modulī dalībnieku mērķis ir apgūt izplatītāko balles deju soļus, tādām dejām kā polonēze, valsis, fokstrots, čačača, tango u. c., kā arī sagatavoties RSU Akadēmiskai ballei 2016. gada pavasarī. Inteliģences akadēmijas programmā iekļauts dejas priekšnesums RSU Akadēmiskai ballei. Deju nodarbības vadīs Evita Pavasare.

Sertifikātus varēs iegūt tikai tie dalībnieki, kuri piedalīsies RSU Akadēmiskās balles teatralizētajā deju priekšnesumā un tie, kuri apmeklējuši vairāk nekā 50 % nodarbību.

Inteliģences akadēmijas organizētāji visiem dalībniekiem nevar nodrošināt pāri, tāpēc reģistrēšanās priekšroka tiks dota tiem, kuri nāk ar pāri un uzsāk dejas pirmo gadu. Iespēju robežās, no visiem pieteikumiem, centīsimies rast pārus. Vienam no pāra jābūt RSU studentam, absolventam vai darbiniekam. Katram no pāra jāiziet pilns reģistrācijas process (jāaizpilda informācija par sevi), attiecīgajā vietā norādot deju partnera vārdu un uzvārdu. Uz balles deju teorijas un prakses nodarbībām dalībniekiem jāierodas dejošanai piemērotos apavos (nav nepieciešams iegādāties specializētus deju apavus). Iesakām izvēlēties apavus ar slīdošu zolīti; dāmām, vēlams, ar zemu papēdi un slēgtu purngalu. Sporta apavi nav piemēroti nodarbībām.

Balles teorijas un prakses modulī nodarbības notiks RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžā(Rīgā, J. Asara ielā 5) otrdienās divās atsevišķās grupās no 18.00 līdz 19.00 un no 19.00 līdz 20.00. Nodarbībās var piedalīties tikai reģistrēti dalībnieki! Dalībniekiem jānēsā projekta organizatora – RSU Absolventu asociācijas – izsniegtās dalībnieku kartes un jāparakstās par apmeklējumu. Deju apmācības ir bez maksas, ir tikai simboliska vienreizējā reģistrācijas maksa.

Gaidām visu RSU fakultāšu studentus, RSU absolventus un RSU darbiniekus uz dejām!

Inteliģences akadēmijas nodarbību kalendāru iespējams lejupielādēt šeit(XLSX).

aalogo-RSU.png