Stipendijas

No 22. septembra līdz 12. oktobrim notiek pieteikšanās Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendijām pediatrijā. Stipendijas tiek piešķirtas RSU Medicīnas fakultātes pamatstudiju 4. un 5. kursa studentiem, kā arī RSU Tālākizglītības fakultātes rezidentiem pediatrijā un tās apakšspecialitātēs no otrā studiju gada.

Stipendijas līdz šim saņēmuši jau desmit Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes studenti.

Stipendijas mērķis ir atbalstīt talantīgus un izcilus pamatstudiju studentus un rezidentus pediatrijā un tās apakšspecialitātēs pilnvērtīgu studiju īstenošanai. Šajā gadā stipendijas apmērs ir 285 eiro mēnesī desmit studiju mēnešus RSU Medicīnas fakultātes studentiem, vienpadsmit – RSU Tālākizglītības fakultātes rezidentiem.

Plašāku informāciju par pieteikšanos Pētera Avena labdarības fonda Paaudze stipendijām pediatrijā atradīsiet šeit.

Stipendiju administrē RSU Absolventu asociācija.

aa-logo.png