12. decembrī notika Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentu medija Skaļāk! jaunā portāla skalak.rsu.lv atklāšanas svētki. Pēc saturiskām un vizuālām pārvērtībām portāls iecerēts kā ietekmīga un kvalitatīva platforma jauniešu uzrunāšanai, un jau tagad autoru skaita un žanru daudzveidības ziņā tam nevar līdzināties neviens cits Latvijas studentu medijs. Pasākumā studentus sveica RSU vadības pārstāvji, tostarp rektors profesors Aigars Pētersons Komunikācijas fakultātes dekāne profesore Anda Rožukalne, bet pieredzē dalījās aģentūras LETA fotogrāfs Edijs Pālens, komiķis, blogeris un portāla Delfi sociālo tīklu satura redaktors Edgars Bāliņš.

RSU studentu medijs četru gadu garumā bijis nozīmīgs skrejceļš, kas ļāvis studentiem pacelties profesionālos augstumos – ik gadus savus darbus tajā piedāvājuši vairāk nekā 100 studentu.

anda_rozuklane_2018sq.png

Portāla atdzimšana ļaus mums mērķēt augstāk, padarot šo par nacionāla līmeņa platformu jaunu cilvēku ideju, domu un interešu atspoguļošanai. Pat vairāk – mudināsim jauniešus no medija lietotāja kļūt par satura radītāju, šādi ļaujot jaunu cilvēku balsīm izskanēt plašāk un ambiciozāk arī ārpus auditorijām.

Profesore Anda Rožukalne

Atklāšanas svētkus krāšņoja RSU pirmā kursa studente dziesminiece Kintija Alpe un otrā kursa studente Elīna Koptileva, kā arī muzikālā apvienība Bekars. Pasākumu atklās RSU studentu medija jaunā redaktore Māra Matisone, bet to vadīja RSU Komunikācijas fakultātes otrā kursa žurnālistikas studenti Daiga Romanovska un Krišs Jānis Kairis.

skalak-relaunch-lead.jpg