Izstādes

Līdz 3. oktobrim Rīgas Stradiņa universitātes centrālajā ēkā ir iespēja apskatīt izstādi RSU veiksmes stāsti. Darbiniekiem un kolektīviem piešķirtie apbalvojumi 2016. un 2017. gadā. Savukārt no 12. septembra līdz 1. oktobrim Latvijas Ārstu biedrības telpās skatāma Rīgas Medicīnas institūta/ Latvijas Medicīnas akadēmijas fotogrāfa Pauļa Cīruļa (1917–1991) fotogrāfiju izstāde Tā ir bijis.

Līdz 3. oktobrim Rīgas Stradiņa universitātes centrālās ēkas (Dzirciema ielā 16) gaitenī pie aulas ir iespēja apskatīt izstādi RSU veiksmes stāsti. Darbiniekiem un kolektīviem piešķirtie apbalvojumi 2016. un 2017. gadā. Rīgas Stradiņa universitātes darbinieki un studenti (individuāli un komandās) 2016. un 2017. gadā ir prasmīgi strādājuši, veiksmīgi cīnījušies un godam nopelnījuši balvas. Ekspozīcijā apskatāmas vairākas trofejas, kuras, atsaucoties muzeja aicinājumam, uz izstādes laiku aizdevuši to ieguvēji.

izstade-muzejs-RSU-veiksmes-stasti-lead.jpg

Savukārt no 12. septembra līdz 1. oktobrim Latvijas Ārstu biedrības telpās (Rīgā, Skolas ielā 3) ir skatāma Rīgas Medicīnas institūta/ Latvijas Medicīnas akadēmijas fotogrāfa Pauļa Cīruļa (1917–1991) fotogrāfiju izstāde Tā ir bijis. Izstādē iekļautas fotogrāfijas par pagājušā gadsimta 70. un 80. gadu notikumiem, tradīcijām un vidi, ikdienas darbu un cilvēkiem Rīgas Medicīnas institūtā un dažādās Rīgas klīnikās. Ekspozīcija bija sagatavota 2013. gadā un izstādīta Latvijas Fotogrāfijas muzejā, bet šā gada maijā to varēja apskatīt Liepājas muzejā.