Skolēniem

Līdz ar pavasara atnākšanu rosās ne tikai daba, bet arī vidusskolu pēdējo klašu audzēkņi, kas domā, meklē un izvēlas, ko un kurā no Latvijas augstskolām studēt. Rīgas Stradiņa universitātē rit intensīvs topošo studentu informēšanas un ieinteresēšanas darbs, organizējot un aicinot uz dažādiem pasākumiem un aktivitātēm augstskolas iepazīšanai.

Šogad pirmo reizi topošo studentu uzņemšanas kampaņā tiks izmantots jaunais universitātes sauklis Rīgas Stradiņa universitāte – cilvēkzinātņu universitāte.

„Jēdziens cilvēkzinātnes trāpīgi raksturo mūsu augstskolu, jo Rīgas Stradiņa universitātē studē un vairo zināšanas, kas stiprina cilvēka veselību un sabiedrības labklājību. Mūsu studiju programmās iegūstamo zināšanu augstākais mērķis ir „vesels cilvēks laimīgā sabiedrībā”. Šī ir atslēga uz universitātes unikālo kombināciju – medicīnas, veselības aprūpes un sociālo zinātņu studijām,” stāsta Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas departamenta Mārketinga nodaļas vadītājs Jānis Lejiņš.

atv_durvju_diena_2012_0.jpg

Tuvākais pasākums, uz kuru tiek aicināti topošie Rīgas Stradiņa universitātes studenti, ir Atvērto durvju diena, kas visās Rīgas Stradiņa universitātes fakultātēs Dzirciema ielā 16 notiks 29. martā. RSU Liepājas filiāle interesentus Atvērto durvju dienā pie sevis gaida 26. martā, bet RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža – 18. martā.

Nākamais lielais pasākums Rīgas Stradiņa universitātes iepazīšanai ir akcija Atklāj universitāti!, kas notiks no 7. aprīļa līdz 3. maijam, kad jauniešiem ir lieliska iespēja apmeklēt universitātē lekcijas par brīvu.

asv-vestnieka-lekcija-led.jpg

„Lai padarītu reģistrēšanos lietotājiem draudzīgāku, šogad pirmo reizi reģistrācija akcijas Atklāj universitāti! piedāvātajām lekcijām noritēs jaunā un mūsdienīgā vietnē – www.pasakumi.rsu.lv, sākot no 2014. gada 31. marta,” atklāj J. Lejiņš. Pieteikties akcijai varēs, izmantojot arī savu sociālo tīklu – draugiem.lv, Facebook u. tml. – profilu.

toposie_studenti-led.jpg

Kā liecina apkopotie esošo un potenciālo studentu aptauju rezultāti, galvenais iemesls, kāpēc skolēni un citi interesenti izvēlas studēt Rīgas Stradiņa universitātē, ir prasīgums. „Stingrās prasības, kas nodrošina mūsu absolventiem priekšrocības darba tirgū, ir visvērtīgākā mūsu augstskolas atpazīstamības zīme citu Latvijas augstskolu vidū, un šis augstais prasību līmenis ir jāsaglabā,” uzsver Mārketinga nodaļas vadītājs.