Absolventiem

Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisinās vasaras izlaidumi. Ceturtdien, 16. jūnijā, un pirmdien, 20. jūnijā, notiks izlaidumi veselības aprūpes studiju absolventiem, savukārt 21. jūnijā plānoti sociālo zinātņu, kā arī RSU Liepājas filiāles absolventu izlaidumi. Kopumā šajās dienās RSU absolvēs 1006 studējošie.

Pirmdien, 20. jūnijā, RSU aulā izlaidums notiks 104 Rehabilitācijas fakultātes, kā arī 41 Farmācijas fakultātes studējošajam, bet 14.00 izlaidumā pulcēsies 168 Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāti absolvējušie.

Otrdien, 21. jūnijā, izlaidumu maratons sāksies 11.00 ar Eiropas studiju fakultāti, kuru šogad absolvēs 92 jaunieši. Pulksten 14.00 notiks Komunikācijas fakultātes izlaidums ar 130 absolventiem, bet pulksten 17.00 – Juridiskās fakultātes izlaidums ar 172 absolventiem. Arī šie izlaidumi notiks RSU aulā Dzirciema ielā 16.

RSU Liepājas filiālē, kas patlaban ir vienīgā medicīniska profila izglītības iestāde Kurzemē, izlaidums paredzēts 21. jūnijā pulksten 14.00 Liepājas Latviešu biedrības namā. To absolvēs 19 jaunie ārstu palīgi un medmāsas.

16. jūnijā notika izlaidums 56 Zobārstniecības fakultātes un 53 Ārvalstu studentu nodaļas studentiem, kā arī Medicīnas fakultātei, kuru šogad absolvēja 171 studējošais.

Kopumā RSU veselības aprūpes studiju programmas, tostarp medicīnu, šovasar absolvē 612 studējošie, tai skaitā 53 ārvalstu studenti, savukārt sociālo zinātņu programmas – 394 studējošie. Pirmo izlaidumu kopš programmas izveides šogad atzīmēs Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes profesionālās maģistra programmas Supervīzija absolventi – viņi ir pirmie diplomētie supervizori Latvijā.