Starptautiskā sadarbība

7. novembrī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), kur pašlaik studē 15 studenti no Šrilankas, savā iepazīšanās vizītē Latvijā viesojās Stokholmā rezidējošā Šrilankas Demokrātiskās Sociālistiskās Republikas vēstniece Renuka Damajanthija Radžapakse (Renuka Damayanthie Rajapakse).

Srilankas-vestnieces-vizite02-rsu-lead.jpg

Vizītes laikā RSU vēstniece tikās ar RSU vadību, Šrilankas Goda konsulu Latvijā Arni Ančupānu, Ārvalstu studentu nodaļas un Starptautisko sakaru departamenta pārstāvjiem, kā arī studentiem no Šrilankas. Ar šo valsti RSU ir ilglaicīga sadarbība studentu piesaistē – pirmie studenti no Šrilankas RSU sāka studēt 1995. gadā.

Srilankas_vestnieces_vizite00-rsu.jpg

Vizītes ietvaros vēstniece tikās arī ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas valsts sekretāru Andreju Pildegoviču, pārrunājot sasniegto līdzšinējos 20 gados, kopš nodibinātas diplomātiskās attiecības starp Latviju un Šrilanku.