Par mums medijos
Sociālais darbs

Elīna Zenkeviča ir Rīgas Stradiņa universitātes maģistra studiju programmas Sociālais darbs studente. Pirms pieciem gadiem viņa iestājās Zemessardzes 19. kaujas nodrošinājuma bataljonā. Bērnu audzināšana, darbs un studijas augstskolā nav šķērslis, lai to visu spētu apvienot ar dienestu Zemessardzē. Kā tas Elīnai izdodas, un kāpēc viņa iestājās Zemessardzē?

""Lai spētu nepieciešamības gadījumā aizsargāt Latviju, dot savu artavu, zināšanas, pieredzi  Latvijas valsts aizsardzībā,"

saka Elīna. "Es vairāk nekā desmit gadu strādāju Nacionālajos bruņotajos spēkos dažādos civilos amatos. Lēmums nāca pamēģināt karavīra īstos pienākumus, uzvilkt formastērpu un izjust to, ko izjūt karavīri." [..]

elina_zinkevica.jpg

Elīna Zemessardzei velta savu brīvo laiku vakaros vai brīvdienās. Viņa ir civilmilitārās sadarbības speciāliste, kas komunicē ar medijiem un iedzīvotājiem, skaidrojot, kāpēc konkrētās vietās notiek zemessargu mācības, un saskaņojot ar zemju īpašniekiem mācību norises vietas. Apvienot Zemessardzi ar ikdienas darbu un bērnu audzināšanu Elīnai sarežģījumus nerada, jo grafiku un uzdevumus Zemessardzē viņa zina divus mēnešus uz priekšu.

"Pilnīgi nekādu problēmu nav apvienot ne ar darbu, ne ar bērnu audzināšanu, ne ar studijām. Es paralēli šobrīd studēju Rīgas Stradiņa universitātē," teica Elīna."

Avots: lsm.lv
Autors: Uldis Birziņš (Latvijas Televīzija)