Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Uzņemšana
Ziņas

Rīgas Stradiņa universitātē turpinās elektroniskā pieteikšanās atsevišķās veselības aprūpes un visās sociālo zinātņu pamatstudiju programmās, kā arī studijām maģistrantūrā un doktorantūrā. Elektroniskie pieteikumi pamatstudijām tiek gaidīti līdz 8. augustam, maģistrantūrā – līdz 11. augustam, bet doktorantūrā – līdz 18. augustam. Uzņemšana RSU Liepājas filiālē turpinās līdz 31. augustam visās studiju programmās.

Turpinās uzņemšana pamatstudijās Rīgā līdz 8. augustam visās sociālo zinātņu studiju programmās un šādās veselības aprūpes studiju programmās tikai maksas studiju vietās:

Uzņemšana Liepājas filiālē turpinās līdz 31. augustam visās studiju programmās. (Studiju programmās Ārstnieciskā masāža un bakalaura studiju programmā Māszinības ir pieejamas tikai maksas studiju vietas.)

Plašāk par uzņemšanu Rīgas Stradiņa universitātē uzzināsiet šeit.

Dokumentu pieņemšana klātienē: maģistra studiju programmām no 3. jūlija līdz 11. augustam, bet doktorantūras studiju programmām no 24. jūlija līdz 18. augustam.

Elektroniskā pieteikšanās neatbrīvo studentu no dokumentu iesniegšanas klātienē, tomēr tā ievērojami ietaupa topošā studenta laiku, jo uz vietas augstskolā nepieciešams veikt vien datu pārbaudi. Reģistrējoties elektroniski, reflektantiem ir arī zemāka reģistrācijas maksa, nekā piesakoties klātienē.

Par maģistra līmeņa studiju programmām plašāk lasiet šeit.
Par doktora līmeņa studiju programmām plašāk lasiet šeit.

RSU topošajiem studentiem šogad piedāvā jaunas studiju programmas visos studiju līmeņos. Augstskola strādājusi arī pie uzlabojumiem infrastruktūrā. Nupat atklāts modernākais un plašākais RSU studiju centrs lielākajā daudzprofilu ārstniecības iestādē Latvijā – Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā. Turpinās investīcijas RSU studiju bāzēs, institūtos un laboratorijās visā Latvijā. Nākamajā akadēmiskajā gadā RSU studenti sāks apdzīvot jauno dienesta viesnīcu, kas būs pirmā no pašiem pamatiem uzbūvētā dienesta viesnīca laika posmā, kopš Latvija atguvusi neatkarību.

Patlaban RSU ir akreditētas visas 66 studiju programmas, un RSU apjomīgākais studiju virziens veselības aprūpe, kurā tiek īstenotas 30 studiju programmas medicīnas, farmācijas, sabiedrības veselības, rehabilitācijas un zobārstniecības jomā, saņēmis akreditāciju līdz 2023. gadam, sniedzot esošajiem un topošajiem studentiem drošības un stabilitātes garantu par RSU diploma atzīšanu gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.

RSU, kas jau gadiem ir ārvalstu studentu piesaistes līderis Baltijā, šogad atzīta par kvalitatīvāko augstskolu ar labāko reputāciju Latvijā, pētījumu kompānijas Kantar TNS Latvijas augstskolu reputācijas pētījumā iegūstot augstāko rādītāju starp desmit lielākajām augstskolām Latvijā.