Bibliotēka
Izmēģinājuma datubāzes
Pētniecība

Writefull rīks izmanto jaunākās mākslīgā intelekta metodes, lai sniegtu ieteikumus, iespējamos labākos variantus zinātniskā teksta uzlabošanai. Tas ir izstrādāts īpaši studentiem un pētniekiem, un tā atgriezeniskā saite ir pielāgota akadēmiskajai rakstīšanai. Izmantojot Writefull, studenti un pētnieki var būt pārliecinātāki par rakstīšanu un pieļaut mazāk kļūdu, palielinot produktivitāti un veicinot akadēmiskos panākumus.

Writefull Word dokumentam var lejupielādēt no mājaslapas

Lai sāktu izmantot programmu Writefull Word dokumentiem, jāizveido konts, izmantojot savu RSU e-pasta adresi (@rsu.lv; @rsu.edu.lv).

Writefull sniedz atsauksmes par valodu  tekstā, kas rakstīts Word dokumentā. Tas pārbauda gramatikas, pareizrakstības, vārdu krājuma, pieturzīmju un stila pareizību. Tas piedāvā arī funkciju, kuras nosaukums ir "Valodas meklēšana": autentisku zinātnisku tekstu datubāze, kurā var meklēt valodas modeļus, kurus var iekļaut savos tekstos. Turklāt tā piedāvā Sentence Palette, kas ir akadēmiskajai rakstīšanai noderīgu piemēru apkopojums.

Writefull Revise – pārskata tekstu, pārbauda gramatiku, pareizrakstību, vārdu krājumu, pieturzīmes.

Writefull Cite – iesaka uzrakstītajam tekstam pārbaudīt atsauci un, ja nav, tad pievienot.

Lūdzu, aizpildiet „Izmēģinājuma datubāzes novērtēšanas anketu