Skolēniem

ZGI_ 2016_plakats.jpgSeptembrī sāksi studijas Rīgas Stradiņa universitātē? Tad tu nekādā gadījumā nedrīksti palaist garām pirmkursnieku semināru ZGI!

Kas ir ZGI? Pavisam vienkārši un vilinoši – ZIRGA GUDRĪBAS IZAICINĀJUMS. Ikviens zirdziņš tiks kārtīgi izaicināts pirms mācību sākuma. Seminārs notiks 27. un 28. augustā. Pieraksti šos datumus un nepalaid garām iespēju ieklausīties dažādu interesanto lektoru runās un ieteikumos!

Tev arī būs iespēja uzzināt vairāk par studiju procesu savā fakultātē no pieredzes bagātajiem studentiem, kā arī labi pavadīt laiku ar saviem jaunajiem kursabiedriem un draudzīgajiem studentiem!

Neuztraucies ne par ko – ēdiens, dzērieni, jumts virs galvas tiks nodrošināti! Par visu parūpēsimies mēs, RSU Studējošo pašpārvalde.

Pieteikuma veidlapa