Pārlekt uz galveno saturu
Studentiem
Ziņas

Septembrī sāksi studijas Rīgas Stradiņa universitātē? Tad tu nekādā gadījumā nedrīksti palaist garām pirmkursnieku semināru ZGI!

Pirmkursnieku seminārs ZGI ir tradicionāls RSU Studējošo pašpārvaldes organizēts pasākums jauniešiem, kuri nolēmuši studēt Rīgas Stradiņa universitātē. Šogad zem trīs tradicionālajiem burtiem ZGI slēpjas vārdi ZAĶA GĀJIENS IZAUGSMĒ, un ikviens mazais zaķītis tiks nodarbināts ne pa jokam!

Seminārā, kas notiks 26. un 27. augustā, jaunajiem zaķīšiem būs iespēja klausīties dažādos zinošos un jaukos lektoros, uzzināt sīkāk par studiju procesu savā izvēlētajā fakultātē no jau esošajiem un pieredzes bagātajiem studentiem, kā arī labi pavadīt laiku kopā ar saviem jaunajiem kursabiedriem.

Izklausās aizraujoši, vai ne? Tev ne par ko, izņemot piecelšanos agrākā rīta stundā, nebūs jāuztraucas, jo ēdiens, dzēriens un naktsmītne tiks nodrošināta! Par visu parūpēsimies mēs – RSU Studējošo pašpārvalde!

Ja vēlies jau laikus uzzināt visu svarīgāko un aktuālo, kā arī noslēgt savu vasaru ar vērienu un iegriezt studijas lieliskā pasākumā, piesakies semināram ZGI jeb ZAĶA GĀJIENAM IZAUGSMĒ! Pieteikties semināram vari no 13. jūlija līdz 18. augustam, aizpildot pieteikuma anketu ej.uz/ZGI2017

Jaunumiem līdzi seko RSU Studējošo pašpārvaldes Facebook kontā šeit.

Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ nenokavē – piesakies un ielec šajā izglītojošajā un elpu aizraujošajā divu dienu piedzīvojumā!