Absolventiem

Piektdien, 5. februārī, pulksten 11.00 Rīgas Stradiņa universitātes aulā notiks ziemas izlaidums, kurā diplomus saņems 197 absolventi no septiņām fakultātēm un Liepājas filiāles, to skaitā 17 ārvalstu studenti no četrām valstīm.

izlaidums-rsu.jpg

Rīgas Stradiņa universitātes diplomu saņems 18 jaunie ārsti, to skaitā 17 pilna laika ārvalstu studenti no Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Vācijas, kā arī viens vietējais students.

Savukārt Eiropas studiju fakultāti absolvēs pieci studenti – trīs no bakalaura studiju programmas Eiropas ekonomika un bizness, viens no bakalaura studiju programmas Starptautiskais mārketings un reklāma un viens no maģistra studiju programmas Bizness un tiesības Eiropas Savienībā. Diplomu saņems arī Juridiskās fakultātes 61 bakalaura un 30 maģistra studiju programmas Tiesību zinātne studenti. Komunikācijas fakultāti absolvēs trīs maģistra studiju programmas Sociālā antropoloģija studenti.

Farmācijas fakultāti absolvēs divi maģistra studiju programmas Klīniskā farmācija studenti. Rehabilitācijas fakultāti beigs 10 maģistra studiju programmas Fizioterapija un 13 maģistra studiju programmas Mākslas terapija studenti.

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē šajā ziemas izlaidumā būs 42 absolventi – 35 no pirmā līmeņa profesionālās izglītības programmas Veselības sporta speciālists, divi no profesionālās bakalaura studiju programmas Māszinības un četri no profesionālās maģistra programmas Sociālais darbs. Šogad pirmo reizi būs arī viens profesionālās maģistra studiju programmas Supervīzija absolvents.

Liepājas filiālē 1. līmeņa profesionālās programmas Veselības sporta speciālists diplomu iegūs 13 studenti.