Pārlekt uz galveno saturu

RSU mācībspēki var pasūtīt informācijas avotus RSU bibliotēkas krājumam, elektroniski aizpildot veidlapu “Struktūrvienības pieprasījums RSU bibliotēkas krājuma komplektēšanai” help.rsu.lv sadaļā Bibliotēkas pieteikumi.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties: Ilze[pnkts]Vitolaatrsu[pnkts]lv.

RSU bibliotēka būs pateicīga visiem par to grāmatu dāvinājumiem, kuras nepieciešamas lietotāju informacionālo vajadzību nodrošināšanai un studiju procesam, bet pašlaik bibliotēkas krājumā trūkst vai ir nepietiekamā skaitā, vai arī vairs nav pieejamas tirdzniecības tīklos. Informējam arī, ka bibliotēkai nav iespējas iegādāties informācijas avotus par skaidru naudu.

Bibliotēkai nepieciešamo grāmatu saraksti: Nepieciešamo grāmatu saraksts (kopējais), Nepieciešamo medicīnas/dabaszinātņu grāmatu saraksts, Nepieciešamo sociālo zinātņu grāmatu saraksts, Citu nepieciešamo grāmatu saraksts (skatīt zemāk).

RSU bibliotēkas lietotājiem ir iespēja ieteikt iegādāties bibliotēkas krājumam noderīgas grāmatas (vai ieteikt papildināt esošo eksemplāru skaitu). Ieteikumus izvērtēs RSU Bibliotēkas Krājuma komisija.

  • Lai ieteiktu bibliotēkai iegādāties grāmatas, jānosūta ieteikums uz e-pastu Ilze[pnkts]Vitolaatrsu[pnkts]lv
  • Bibliotēkas pašapkalpošanās lasītavās centrālā ēkā un filiālēs ir izvietotas kastītes ar veidlapām, kurās studējošie var ierakstīt nepieciešamo literatūru, kas pietrūkst studijām vai papildliteratūru.

Konsultācijas: Ilze[pnkts]Vitolaatrsu[pnkts]lv vai bibliotekaatrsu[pnkts]lv