Pārlekt uz galveno saturu
Konsultācijas

Konsultācijas par informācijas meklēšanu datubāzēs u.c. bibliotēkas Informācijas centrā, Dzirciema ielā 16, kā arī bibliotēkas filiālēs.

RSU bibliotēka aicina uz konsultāciju par atsauču organizēšanas rīka EndNote lietošanu 21.03.2019 vai 17.04.2019, plkst. 14:00-17:00, bibliotēkas mācību klasē (telpā G-204d) Dzirciema ielā 16. Bezmaksas. Pieteikšanās, pa telefonu +371 67062664 vai e-pastu: Inga[pnkts]Znotinaatrsu[pnkts]lv 
Informācijas avotu rezervēšana

Iespēja rezervēt nepieciešamos informācijas avotus (pamācība)

Kopēšana, drukāšana, skenēšana

Kopēšana, melnbalta un krāsaina izdruka, attēla vai teksta skenēšana ar daudzfunkcionālajām iekārtām (DFI), kas darbojas pašapkalpošanās režīmā (instrukciju skatīt zemāk)

SPSS programma

SPSS (Statistical Package for the Social Sciences) programma pieejama uz datoriem bibliotēkas Informācijas centrā (Dzirciema ielā 16) un bibliotēkas filiālē MITC (Anniņmuižas bulv. 26a).

Vienotā lasitāja karte

Vienotās lasītāja kartes pasūtīšana. Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi skatīt zemāk.

Iesiešana un laminēšana

Bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādi skatīt zemāk

Izstādes

Izstāžu rīkošana pēc pasūtījuma

Tematiskais pieprasījums

Diferencētā informatīvā apkalpošana pēc tematiskajiem pieprasījumiem (veidlapu skatīt zemāk); sazinieties pa tālruni +37167062645 ar Natāliju Kisļakovu vai rakstīt Natalija[pnkts]Kislakovaatrsu[pnkts]lv  

Sistemātiskais pārskats

Bibliotēkas speciālistu atbalsts sistemātiskā pārskata veidošanā – konsultācija par sistemātiskā pārskata veidošanu, meklēšanas stratēģijas izstrāde (protokola metožu sadaļa), pētījumu meklēšana u. c. pakalpojumi pēc bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrāža, kuru var skatīt zemāk (kontaktinformācija: Inga[pnkts]Znotinaatrsu[pnkts]lv, tālr. +37167062664)