Pārlekt uz galveno saturu

Sagatavošanas kursi Eiropas studiju fakultātes bakalaura programmās Starta uzņēmējdarbības vadība, Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika, Starptautiskais mārketings un reklāma.

  • Aizraujošās nodarbībās uzzināsi daudz interesanta par uzņēmējdarbības un mārketinga aizkulisēm un starptautiskā biznesa praksi

  • Satiksies ar uzņēmējiem un dzirdēsi vērtīgus pieredzes stāstus par jaunuzņēmumu (start-up) attīstīšanu

  • Simulācijas spēlēs iemācīsies praktiski rīkoties mūsdienu uzņēmējdarbības vidē

marketinga_darbnicas_sq.png

Norises laiks6.–20.03.2021., sestdienās no 10.00 līdz 15.30
Maksa (EUR)75,00

Nodarbību plāns

Pieteikšanās sagatavošanas kursiem sāksies 2020. gada decembrī.

Dalībnieki pēc radošo darbnīcu absolvēšanas saņems iespēju bez konkursa iestāties bakalaura studiju programmās Starta uzņēmējdarbības vadība, Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika un Starptautiskais mārketings un reklāma.

Noslēguma pārbaudījuma (iestājpārbaudījuma) sekmīga nokārtošana neatbrīvo vidusskolēnu no centralizēto eksāmenu un citu vidusskolas absolvēšanas pārbaudījumu kārtošanas.

Maksa par kursiem un maksāšanas kārtība

Par dalību kursos tiks sagatavots rēķins, kuru nosūtīsim elektroniski uz pieteikumā norādīto e-pastu.

Par kursiem jāsamaksā ar bankas pārskaitījumu līdz kursu sākuma datumam.

Ja rēķins netiek samaksāts norādītajā termiņā, pieteikums uz kursiem tiek anulēts. Grupā ieskaita tikai pēc tam, kad ir samaksāta kursu dalības maksa.

Jana Kurpisa.jpg

Kursi ir jo īpaši tā vērti, ja apgūtās tēmas interesē un zini, ka līdzekļi un laiks būs ieguldīts Eiropas līmeņa izglītībā. Turklāt pat tad, ja pēc kursiem nemēģini stāties RSU, iegūtās zināšanas noder eksāmenos un dzīvē, jo ne vienmēr var zināt, kāds dzīves pavērsiens tevi sagaida.

Jana Kurpiša, programma Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas