Pārlekt uz galveno saturu

Sagatavošanas kursi Eiropas studiju fakultātes bakalaura programmās Starptautiskais bizness un jaunuzņēmumu darbība, Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika, Starptautiskais mārketings un reklāma.

  • Aizraujošās nodarbībās uzzināsi daudz interesanta par uzņēmējdarbības un mārketinga aizkulisēm un starptautiskā biznesa praksi

  • Satiksies ar uzņēmējiem un dzirdēsi vērtīgus pieredzes stāstus par jaunuzņēmumu (start-up) attīstīšanu

  • Simulācijas spēlēs iemācīsies praktiski rīkoties mūsdienu uzņēmējdarbības vidē

bilde_web_biznesa_kursi.jpg

Norises laiks6.–20.03.2021., sestdienās no 10.00 līdz 15.30
Maksa (EUR)75,00

Dalībnieki pēc radošo darbnīcu absolvēšanas saņems iespēju bez konkursa iestāties bakalaura studiju programmās Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika un Starptautiskais mārketings un reklāma.

Noslēguma pārbaudījuma (iestājpārbaudījuma) sekmīga nokārtošana neatbrīvo vidusskolēnu no centralizēto eksāmenu un citu vidusskolas absolvēšanas pārbaudījumu kārtošanas.

Maksa par kursiem un maksāšanas kārtība

Par dalību kursos tiks sagatavots rēķins, kuru nosūtīsim elektroniski uz pieteikumā norādīto e-pastu.

Par kursiem jāsamaksā ar bankas pārskaitījumu līdz kursu sākuma datumam.

Ja rēķins netiek samaksāts norādītajā termiņā, pieteikums uz kursiem tiek anulēts. Grupā ieskaita tikai pēc tam, kad ir samaksāta kursu dalības maksa.

kristaps_zalais.jpg

Daudzi iedvesmojošu un veiksmīgu uzņēmēju veiksmes stāsti sākas ar mazu pirmo soli, kuru sperot pēc tam ir izaugušie mums visiem pazīstami uzņēmēji un uzņēmumi – Stīvs Džobss un Apple, Īlons Masks un Tesla, līdz ar to arī tu vari spert līdzīgu pirmo soli, piesakoties radošajām darbnīcām biznesā un mārketingā. Tas tev ļaus ielūkoties un atvērt plašo iespēju durvis RSU, kur ir gan dažādas studiju programmas, atbalsta rīki un biznesa inkubators.

Kristaps Zaļais, RSU biznesa inkubatros B-Space mentors