Skip to main content
This page is available in Latvian only.
Konferences, semināri

2. un 3. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies 15. Baltijas valstu konference Vakcinācijas diena, kurā piedalīsies nozares speciālisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Konference notiek reizi gadā katru reizi citā Baltijas valstī, sadarbojoties Rīgas Stradiņa universitātei, Lietuvas Infekcijas slimību biedrībai un Igaunijas Veselības padomei.

Pirmā Baltijas valstu konference Vakcinācijas diena notika 1999. gadā, un tās mērķis bija pieredzes apmaiņa starp starptautiski atzītiem ekspertiem un Baltijas valstu vadošajiem ekspertiem par infekcijas slimību profilaksi un imūnprofilaksi, kā arī lai diskutētu par dažādiem teorētiskiem un praktiskiem sabiedrības veselības jautājumiem.

Konferences mērķauditorija ir vadošie akadēmiskās vides pārstāvji, veselības aprūpes organizatori, ģimenes ārsti un pediatri no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Starptautiskie lektori (ASV, Austrija, Francija, Nīderlande, Ungārija u. c.) un lektori no trim Baltijas valstīm diskutēs par vakcīnatkarīgo slimību (piemēram, gripa, pneimokoku slimība, garais klepus, B hepatīts, tuberkuloze) epidemioloģiju un profilaksi.

Konferences organizatoru komiteja ir izveidojusi Jauno Pētnieku balvu. Šī balva konferences ietvaros tiks pasniegta  izcilākajam jaunajam Baltijas pētniekam vakcinācijas jomā.

Dalība konferencē – ar ielūgumiem.