Skip to main content
This page is available in Latvian only.
Skolēniem
Izstādes

No 23. līdz 25. februārim Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) piedalījās starptautiskajā izglītības izstādē Skola 2018. Šogad RSU apmeklētājus gaidīja jaunā un interaktīvā stendā, kurā notika dažādas aktivitātes. Izstādē universitāti pārstāvēja visu RSU studiju virzienu studenti un mācībspēki, kas sniedza plašu informāciju par savām studiju programmām un karjeras iespējām pēc RSU absolvēšanas.

Izstādē ikvienam interesentam bija iespēja aprunāties ar RSU studentiem un uzklausīt viņu pieredzi par studijām, kā arī saņemt jaunāko izdevumu par RSU studiju programmām Studiju iespējas 2017 / 2018.

Visās trīs izstādes dienās skolēni varēja izpildīt RSU Karjeras centra piedāvātos testus un atlasīt sev saistošās studiju programmas.

Ikvienam studēt gribētājam bija iespēja noformēt RSU topošā studenta karti, kas dod vairākas priekšrocības vēl līdz brīdim, kad topošais students ir reģistrējies studijām, piemēram, RSU Atvērto durvju dienā 7. aprīlī šīs kartes īpašniekam būs iespēja doties ekskursijā uz RSU moderno studiju centru Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, piedalīties jauno uzņēmēju spēlē, kurā var iegūt vērtīgas balvas, un pārvietoties starp RSU ēkām bezmaksas transportā.

RSU topošā studenta kartei var pieteikties, rakstot e-pastu skoleniematrsu[pnkts]lv. Pēc tam karti var saņemt RSU Informācijas centrā, Dzirciema ielā 16, Rīgā.

Šogad RSU stendā skolēniem bija iespēja apjaust, kā RSU notiek studiju process.RSU studentu medijs Skaļāk! veidoja radio tiešraides ar testiem un konkursiem izstādes apmeklētājiem. Skolēni locīja valodu, izrunājot mēles mežģus un cenšoties atpazīt pazīstamu politiķu, žurnālistu un citu profesiju pārstāvju citātus. Topošie medicīnas un veselības aprūpes nozares studenti mācījās plombēt zobus, atdzīvināt cilvēku un veikt injekcijas rokā.

Kopumā RSU stendu apmeklēja vairāk nekā pieci tūkstoši cilvēku, lielākoties vidusskolēni un viņu vecāki. Netrūka arī 9. klašu skolēnu, kuri jau tagad interesējas par studijām RSU, taču bija arī tādi jaunieši, kas izstādē vēl tikai prātoja, ko darīt pēc vidusskolas.

Tiem skolēniem, kuri nolēmuši studēt RSU Liepājas filiālē, piedāvājam informatīvo materiālu par tur apgūstamajām studiju programmām.
Izstādē liela interese bija arī par profesionālajām studiju programmām veselības aprūpē, ko piedāvā RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža. Informācija par koledžas piedāvājumu.