Skip to main content
This page is available in Latvian only.

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aicina skolēnus izmantot Valsts izglītības satura centra (VISC) sniegtās iespējas izcila pētnieciskā darba izstrādei. Ikvienam skolēnam, kurš šogad izstrādā zinātnisko darbu, ir iespēja pieteikties konsultācijai pie ekspertiem jeb skolu konsultantiem, kuri palīdzēs skolēniem, daloties ar savām teorētiskajām zināšanām un padomu. Konsultantu vidū ir arī RSU mācībspēki.

Konsultantu saraksts pa nozarēm un pieteikuma veidlapa (skolām)

Kas jādara, lai skolēns saņemtu konsultāciju ZPD izstrādei

  • Skolēniem jāinformē savs skolotājs par izvēlētajām ZPD tēmām un vēlamajiem docētājiem – konsultantiem (skat. sarakstu)
  • Skolotājs apkopos izvēlētās tēmas un sagatavos pieteikumu VISC, kas jāiesniedz līdz šā gada septembra beigām pa e-pastu inguna[pnkts]arajaat832[pnkts]visc[pnkts]gov[pnkts]lv
Aicinām RSU sadarbības skolu – Rīgas 41. vidusskolas un Rīgas Klasiskās ģimnāzijas – audzēkņus sazināties par ZPD konsultāciju ar sadarbības kontaktpersonu savā skolā.

visc_nap2020_esf.jpg

Ekspertu konsultācijas notiek ar Eiropas Sociālā fonda projekta Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai (projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002) atbalstu.